Veiling

2022_fabio_jacobsen_shirt_voorzijde
Categorie
Team Acties
Dates
11 februari 2022 00:00 - 31 maart 2022 23:59
Locatie
Hardinxveld-Giessendam

Fabio Jakobsen, "The Huricane van Heukelum", uit de de Quick-Step wielerploeg kwam in 2020 in de ronde van Polen ernstig ten val. Dagen lang heeft hij moeten vechten voor zijn leven. Vervolgens won hij in 2021 de groene trui (winnaar puntenklassement) in de Vuelta, Een prestatie van formaat in een jaar na zijn valpartij.

Als team zijn wij hem dankbaar voor deze unieke gesigneerde trui, die we via Dennis van de Bor, hebben mogen ontvangen om te veilen voor de Roparun.

Alle datums

  • Van 11 februari 2022 00:00 tot 31 maart 2022 23:59

Powered by iCagenda

Wij maken gebruik van cookies, om je de juiste beleving te geven van onze website. We gebruiken cookies voor het verzamelen van statistieken (de cookies van Google Analytics zijn volledig geanonimiseerd) en voor het opslaan van voorkeuren. Door op "accepteren" te klikken gaat je akkoord het gebruik van cookies. Zie ook onze policy.

Policy